Голова громади

C:\Users\Zemlemir\Desktop\image1.jpegРудюк Григорій Лаврентійович, народився 10 серпня 1962 року в смт. Андрушівка Житомирської області. В 1984 році з відзнакою закінчив Житомирський державний педагогічний інститут імені І. Франка. З 1984 до 1986 року проходив строкову службу в лавах Радянської армії.

З 1986 р. по 1992 р. працював вчителем Новоборівської середньої школи № 2.

З 1992 по 2002 рік обирався селищним головою смт. Нова Борова.

У 2002 році закінчив Українську Академію державного управління при Президентові України. З травня 2002 по квітень 2006 року працював на посаді заступника голови, керівник апарату Володарсько-Волинської райдержадміністрації.

З 2006 року по даний час працює на посаді Новоборівського селищного голови.

За час своєї трудової діяльності зарекомендував себе відмінним керівником, що здатен чітко та грамотно організовувати роботу трудового колективу. Має високий професійний рівень, раціональне мислення, доброзичливість. Користується  повагою серед колег, легко знаходить спільну мову з людьми. Вірно виявляє пріоритети, знаходить конструктивні рішення, наполегливий та цілеспрямований, активний та діяльний. Завжди зберігає оптимізм, витримку та позитивне ставлення до роботи та підлеглих. Систематично підвищує свій професійний рівень. Вчиться не тільки у сфері професійного росту, але й в плані особистого розвитку.

За дев’ятнадцять років свого головування – він має високий авторитет серед місцевих жителів, у районі, в області, та, навіть, за її межами.

З 2012 року є членом Правління Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад. Надає постійну допомогу сільським та селищним головам району у вирішенні професійних питань.

У грудні 2014 року в Києві Григорій Рудюк узяв участь у щорічному конкурсі «Кращі практики місцевого самоврядування» й отримав спеціальну відзнаку у номінації енергозбереження та енергоефективність за впровадження практики «Реконструкція станції очищення води «Струя 800»». Станція очищення води «Струя 800» економить на рік 20% електроенергії та понад 8% води, що дозволяє направити вивільнені кошти на інші нагальні потреби комунального господарства селища.

У 2015 році селищний голова та начальник місцевої пожежної охорони смт. Нова Борова були відзначені дипломом за І  місце у конкурсі «Кращі практики місцевого самоврядування» у номінації «співробітництво громад в організації місцевої пожежної охорони смт. Нова Борова».

Григорій Лаврентійович займається громадською роботою, є ініціатором вирішення питань щодо реформування місцевого самоврядування в Україні.