ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАМІР ОТРИМАТИ ДОЗВІЛ НА ВИКИДИ ЗАБРУДНЮЮЧИХ РЕЧОВИН

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел

ТОВ «Новоборівське ХПП» має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря ста­ціонарними джерелами, які розташовані за адресою: Жито­мирська область, Хорошівський район, смт. Нова Борова, вул. Привокзальна, 19А. Основна діяльність - зберігання зер­нових культур. Викиди забруднюючих речовин в атмосфер­не повітря відбуваються при прийманні та відвантаженні зернових культур, роботі котла, що працює на дровах.

Перелік видів забруднюючих речовин, які викидаються в ат­мосферне повітря стаціонарними джерелами, у кількості, т/ рік: азоту діоксид - 0,007; вуглецю оксид - 0,007; речовини у вигляді суспендованих твердих частинок - 0,242. Як виявив розрахунок забруднення атмосферного повітря - концентрації забруднюючих речовин у приземному шарі атмосфери на існую­чий стан не перевищують ГДК (ОБРВ) атмосферного повітря населених міст за межами СЗЗ по всім забруднюючим речови­нам, на всіх розрахункових точках. При роботі об’єкту необхідно проводити контроль промвикидів, стану атмосферного повітря.

Обгрунтовуючі матеріали для отримання дозволу на вики­ди направляються на узгодження в Управління екології та природних ресурсів Житомирської державної адміністрації.

Громадські організації та окремі громадяни із зауваження­ми можуть звертатись до Новоборівської селищної ради за адресою: Житомирська обл, Хорошівський р-н, смт Нова Бо­рова, вул. Незалежності, 9А або за тел. (04145) 9-55-42. Із пропозиціями звертатись до керівництва ТОВ «Новоборівське ХПП» за адресою: Житомирська обл., Хорошівський р-н, смт. Нова Борова, вул. Привокзальна, 48.