«Децентралізація: сектор Культура»

20 січня, на стратегічній сесії щодо децентралізації у сфері культури визначили матрицю реформи, операційні цілі та завдання на 2017 рік. Сесія була ініційована Мінрегіоном спільно з Мінкультом, Мінфіном, представниками Проектного офісу секторальної децентралізації  та Проекту EDGE.

Презентовано Концепцію «Децентралізація: сектор Культура», в якій чітко визначені індикатори результатів впровадження реформи у галузі. Зокрема, до них належать зменшення індексу злочинності у територіальних громадах; підвищення відсотку дітей, які постійно відвідують заклади культури; питома вага надходжень громади в загальному обсязі державного фінансування на утримання закладів культури; кількість створених нових робочих місць в галузі культури. Таким чином напрацьовано  маршрутну карту подальшого просування реформи децентралізації у галузі культури та активного включення у процес регіонів, міст та громад.

СЛАЙД

Джерело: Децентралізація влади