Висновки про відповідність регуляторних актів та рішення

Дата: 07.07.2016 09:16

Фото без опису

На вимогу ст. 34 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» постійними комісіями з питань бюджету, фінансів і цін та регулювання земельних відносин та охорони навколишнього серидовища були надані висновки про відповідність проектів регуляторних актів («Про встановлення на території Новоборівської об’єднаної територіальної громади плати за землю в частині земельного податку на 2017 рік та затвердження Порядку її справляння» та «Про визначення розміру орендної плати за земельні ділянки, які розташовані в межах населених пунктів Новоборівської обєднаної територіальної громади у відсотках від нормативної грошової оцінки на 2017 рік») вимогам статей 4 та 8 вищенаведеного Закону.

ВИСНОВОК 1                ВИСНОВОК 2                 ВИСНОВОК 3                     ВИСНОВОК 4

Про визначення розміру орендної плати за земельні ділянки, які розташовані  в межах населених пунктів Новоборівської селищної ради у відсотках від нормативної грошової оцінки на 2017 рік

Про встановлення на території Новоборівськоїселищної ради плати за землю в частині земельного податку на 2017 рік та затвердження Порядку її справляння