Форум новообраних голів та депутатів об’єднаних територіальних громад

Дата: 26.12.2016 09:45

Фото без опису

В суботу 24 грудня в Києві відбувся Форум новообраних голів та депутатів об’єднаних територіальних громад у якому взяли участь понад 400 учасників з усієї України. Це 107 обраних голів та 194 депутата ОТГ, обраних від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

«Вибори стали свого роду міні-плебісцитом на підтримку децентралізації. Нові можливості вже відкрилися  для понад 3 мільйонів громадян, які живуть в об’єднаних громадах, а це майже чверть сільського населення України. За рік збільшення доходів лише власних бюджетів об’єднаних громад зросли більш ніж втричі» - зазначив Президент України Петро Порошенко у звернені до учасників форуму.

Запрошеними на форум були також і голови ОТГ, які одні з перших пішли шляхом децентралізації. Селищний голова Григорій Рудюк коротко розповів про структуру громади, озвучив основні досягнення за рік децентралізації у громаді та зазначив питання та проблеми які потрібно законодавчо врегулювати для більш ефективного та якісного розвитку громад.

Фото без опису