Геннадій Зубко з робочим візитом відвідав Новоборівську громаду

В день виборів до об’єднаних територіальних громад, 18 грудня, з робочим візитом Новоборівську громаду відвідав Геннадій Зубко – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ.

Геннадій Зубко оглянув  Новоборівську гімназію та дитячий садочок «Казка»,  які були реконструйовані за кошти з Державного фонду регіонального розвитку, спортивний майданчик, який побудований за кошти державної субвенції, відвідав місцеву пожежну охорону. В Новоборівській гімназії відбулася зустріч за круглим столом з активом села, батьківським комітетом, керівництвом області та району, селищний голова Григорій Рудюк презентував Новоборівську селищну об’єднану територіальну громаду.

"Ви знаєте, що реформа децентралізації вже 2 роки дає конкретні результати, саме сьогодні ми знаходимося в Новоборівській ОТГ, де ми проходимо по тим символам змін, які матеріалізують реформу. Безпосередньо саме в цій громаді було реалізовано дуже прості речі: модернізація котелень, модернізація водопостачання, модернізація бібліотеки, ремонт вулиці Незалежності. І такі пріоритети визначаються безпосередньо самою громадою. Сьогодні вони самі визначають, куди їм рухатися. Це найголовніше." - зазначив Геннадій Зубко