Вітаємо з Днем геолога

Щиро вітаємо працівників геології, геодезії та картографії України з професійним святом

ДНЕМ ГЕОЛОГА!

Ви вибрали цю нелегку роботу за покликанням душі, знаєте ціну праці, дружньої підтримки, відданості справі, цілеспрямованості. Ваше життя – невтомний пошук, а ваша щоденна праця поєднує в собі глибокі знання та безкорисливу відданість своїй справі.

День геолога – це свято і сивочолих ветеранів геології, і початківців, котрі тільки роблять перші кроки до освоєння цієї професії. То ж дозвольте привітати геологів, геофізиків, буровиків, геодезистів громади – всіх працівників, які відмічають це професійне свято.

Бажаємо вам міцного здоров’я, нових відкриттів, натхнення та успіхів у повсякденних справах. Нехай вас зігріває любов і відданість ваших рідних і близьких!