О Г О Л О Ш Е Н Н Я

НОВОБОРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

оголошує конкурс на заміщення вакантної посади — посадової особи місцевого самоврядування:

державний реєстратор

Конкурс відбудеться о 9 годині 00 хвилин 12.04.2017 року.

Вимоги до претендентів:

освіта вища, юридична; володіння комп’ютером та державною мовою; стаж роботи за фахом на державній службі на посаді не нижче провідного спеціаліста не менше 1 року, або в органах місцевого самоврядування на посаді не нижче спеціаліста І категорії не менше 1 року або стаж роботи в інших сферах управління не менше 3 років.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи:

-    заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органах місцевого самоврядування та проходження служби;

- заповнену особову картку (форма № П-2 ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4x6 см;

- копії документів про освіту, засвідчені нотаріально чи в іншому встановленому законодавством порядку;

- декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2016 рік (подається в порядку, передбаченому ЗУ «Про запобігання корупції»);

- копію першої та другої сторінок паспорта громадянина України, засвідчену секретарем селищної ради.

Додаткова інформація надається за тел.: 9-51-57; 9-53-55.

Документи приймаються до 16 години 30 хвилин 11.04.2017 року.