ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ 17-Ї СЕСІЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

У середу, 14-го серпня, пройшла 17-та сесія 7-го скликання Новоборівської селищної ради. Присутніми були 18-ть депутатів селищної ради, представники підприємств, установ, організацій, старости. Затвердивши порядок денний, депутати перейшли до розгляду запланованих 37-ми питань.

Серед перших питань були прийняті зміни до селищного бюджету та затверджено звіт про виконання селищного бюджету за  1-й квартал 2017 року.

Аналіз доходів          Виконання видатків

Депутатами були затверджені слідуючі програми: Програма відпочинку та оздоровлення дітей Новоборівської селищної об’єднаної територіальної громади на 2017 рік; Програма  утримання кладовищ, пам’ятників,  пам’ятних знаків та меморіальних дощок в Новоборівській селищній  об’єднаній територіальній громаді на 2017-2020 роки.

Серед іншого були розглянуті земельні питання, питання надання матеріальної допомоги незахищеним верствам населення, про план роботи селищної ради на друге півріччя 2017 року.

Поіменне голосування