ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Новоборівська селищна рада

оголошує конкурс на заміщення вакантної посади – посадової особи місцевого самоврядування:

начальника відділу комунального господарства, благоустрою та архітектури

Конкурс відбудеться о 9 годині 00 хвилин 21.06.2016 року.

Вимоги до претендентів:

повна вища освіта технічного спрямування за освітньо – кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; володіння комп’ютером та державною мовою; стаж роботи в органах місцевого самоврядування або відповідного професійного спрямування не менше 2-х років.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи:

-   заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органах місцевого самоврядування та проходження служби;

-  заповнену особову картку (форма № П-2 ДС) з відповідними додатками;

-    дві фотокартки розміром 4x6 см;

-  копії документів про освіту, засвідчені нотаріально чи в іншому встановленому законодавством порядку;

-  відомості про доходи та зобов'язання фінансового характеру щодо себе та членів своєї сім'ї(декларацію);

-  копію першої та другої сторінок паспорта громадянина України, засвідчену секретарем селищної ради.

Додаткова інформація надається за тел.: 9-51-57, 9-53-55.

Документи  приймаються до  16 години 30 хвилин 17.06.2016 року.

ЗАЯВА ПРО УЧАСТЬ ТА ЗГОДА ПОВІДОМЛЕННЯ     ОСОБОВА КАРТКА     ДЕКЛАРАЦІЯ