ПРЕДСТАВНИКИ ОМС ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ ВІДВІДАЛИ НОВОБОРІВСЬКУ ГРОМАДУ

20 липня представники органів місцевого самоврядування Донецької та Луганської областей в ході візиту по обміну досвідом на Житомирщину відвідали Новоборівську громаду.

Зустрічали представників Луганщини та Донеччини працівники культури які підготували невеличкий концерт для гостей. Заступник селищного голови Олександр Стретович в презентаційному матеріалі коротко розповів про характеристику нашої громади та основні досягнення громади протягом 2016-2017 років. Загалом гостей цікавили питання організації роботи старост та діловодів, функціонування місцевого  житлово-комунального підприємства, забезпечення фінансовим ресурсом сфери освіти в громаді та інші.

Під кінець візиту гості відвідали місцеву пожежну охорону, Новоборівську гімназію, новозбудований спортивний майданчик та ЦРД «Казка».