Порядок оформлення субсидії

Шановні жителі громади!!!

Відповідно до постанови КМУ № 848  від 21 жовтня 1995 р. (зі змінами) пункту 14 абзацу 12:

Якщо  розмір  плати  за  житлово-комунальні  послуги  у межахсоціальної  норми  житла  та  соціальних  нормативів  користування житлово-комунальними  послугами  не  перевищує  обсягу визначеного Кабінетом   Міністрів   України   обов’язкового  відсотка  платежу протягом  опалювального  сезону, субсидія для відшкодування витрат на  оплату  житлово-комунальних  послуг призначається на наступний період на підставі звернення громадянина.

Тобто, громадянам які користуються електроопаленням, і яким на зимній період не було призначено субсидію для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, повинні повторно звернутися з 1 жовтня 2016 року для поновлення документів для призначення субсидії на електроопалення на опалювальний сезон 2016-2017 років.