ВИСЛОВЛЮЄМО СПІВЧУТТЯ РІДНИМ ТА БЛИЗЬКИМ З ПРИВОДУ ПЕРЕДЧАСНОЇ СМЕРТІ ТАРАСЕНКА МИКОЛИ ОЛЕКСІЙОВИЧА - ДЕПУТАТА СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Депутатський корпус, керівництво та виконавчий апарат Новоборівської селищної ради з глибоким сумом сповіщають, що на 58-у році життя передчасно відійшов у Вічність Микола Олексійович Тарасенко - депутат Новоборівської селищної ради об’єднаної територіальної громади І скликання, член постійної комісії з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища.

Раптово перестало битися серце мудрої і досвідченої людини,  надійного та доброзичливого товариша.

Микола Олексійович користувався заслуженим авторитетом серед земляків та щирою повагою серед своїх виборців, в колі депутатів, апарату ради.

У ці сповнені тугою і сумом скорботні дні поділяємо біль непоправної втрати та висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Миколи Олексійовича. Світлий спомин про нього житиме у вдячній пам’яті всіх, хто працював з ним, хто знав, любив та поважав цю достойну людину.