До відома споживачів послуг Новоборівського ЖКП

І Н Ф О Р М А Ц І Я

про намір Новоборівського житлово-комунального підприємства (ЖКП) здійснити коригування діючих  тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) та на послугу з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

У відповідності до положень наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 03.07.2012р. № 390 (зі змінами внесеними наказом № 367 від 22.12.2014р.), до відома споживачів послуг доводиться наступна інформація:

Згідно ч.5,6 ст.19 ЗУ „Про житлово-комунальні послуги” Новоборівське ЖКП є Виконавцем послуг з централізованого постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) та утримання будинків, споруд та прибудинкових територій. На виконання вимог ч.10 ст.31 Закону України „Про житлово-комунальні послуги” Новоборівське ЖКП інформує про намір здійснити коригування діючих тарифів на послуги, в зв’язку із збільшенням ціни на електроенергію, в наступних розмірах ( з урахуванням податку на додану вартість):

З централізованого постачання холодної води:

- для населення – 11,00 грн. за 1м3 ;

- для бюджетних установ та інших споживачів – 14,00 грн. за 1м3 .

З централізованого водовідведення:

- для населення – 11,50 грн. за 1м3 (з ПДВ);

- для бюджетних установ та інших споживачів – 14,50 грн. за 1м3 .

Освітлення місць загального користування:

-для населення  - 0,24грн. за 1м2

Діючі на сьогодні тарифи затверджені рішенням виконавчого комітету Новоборівської селищної ради від 15.06.2016р.   № 94 та введені з 01.07.2015р., у розмірах ( з урахуванням податку на додану вартість):

З централізованого постачання холодної води:

- для населення – 10,50 грн. за 1м3 .

Відсоток відшкодування затвердженим тарифом собівартості - 95 %.

Відсоток збільшення тарифу –  4,76  %.

- для бюджетних установ та інших споживачів – 13,30 грн. за 1 м3.

Відсоток відшкодування затвердженим тарифом собівартості - 94  %.

Відсоток збільшення тарифу – 5,26 %.

З централізованого водовідведення:

- для населення – 11,00 грн. за 1 м3

Відсоток відшкодування затвердженим тарифом собівартості –  95 %.

Відсоток збільшення тарифу –  4,55 %.

- для бюджетних установ та інших споживачів – 13,90 грн. за 1м3

Відсоток відшкодування затвердженим тарифом собівартості –  95 %.

Відсоток збільшення тарифу –  4,32 %.

Освітлення місць загального користування:

- для населення – 0,24грн.за 1м2.

Відсоток відшкодування затвердженим тарифом собівартості – 34,8 %.

Відсоток збільшення тарифу – 65,0%

З часу встановлення тарифів відбулося зростання ціни на електроенергію, що призвело до збільшення фактичної собівартості послуг у порівнянні з врахованою в діючих тарифах Новоборівського ЖКП

Встановлення розрахованих тарифів дозволить Новоборівському ЖКП отримати кошти для покриття витрат підприємства на здійснення вищевказаних видів діяльності.

Динаміка зміни цін на основні складові закладені в розрахунках

Показники

Одиниця виміру

В діючому тарифі

В запропонованому

тарифі станом на

01.10.2016р.

Електроенергія для виробництва

грн.за1кВт/год

1,45

1,9699

Електроенергія  для населення

грн.за1кВт/год

0,35

1,004

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 14 календарних  днів з дня публікації цього повідомлення  виконавчим комітетом Новоборівської селищної ради за адресою: 12114, смт. Нова Борова, вул. Незалежності, 9а, тел. 9-51-57, 9-53-55,  9-52-73, Е-mail: Selrada_nova borova @ ukr. net.

Усі зауваження та пропозиції, одержані протягом встановленого строку будуть розглянуті в обов’язковому порядку.