Новоборівська громада
Хорошівський район, Житомирська область

Структура ради

 

з/п

ПОСАДА ПІБ ТЕЛЕФОН
АПАРАТ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
1 Селищний голова 

Рудюк Григорій Лаврентійович

(04145)95355
2 Секретар селищної ради Симон Галина Станіславівна (04145)95157
3 Завідувач військово-обліковим бюро Кульбака Наталія Іванівна (04145)95157
4

Спеціаліст Державної реєстрації актів

цивільного стану І категорії

Гаврилюк Ірина Михайлівна (04145)95189
5 Оператор комп’ютерного набору Костюченко Олена Григорівна  
6 Касир Левандовська Людмила Станіславівна (04145)95462
7 Водій Куракін Анатолій Павлович  
8 Прибиральниця Дячук Галина Василівна  
АПАРАТ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ
1 Секретар виконкому селищної ради  Жарчинська Альона Вікторівна (04145)95157
2

Заступник селищного голови 

по роботі виконавчих органів 

Стретович Олександр Олександрович (04145)95433
3

Заступник селищного голови 

по роботі виконавчих органів 

Семеній Руслан Іванович (04145)95433
4 Спеціаліст І категорії з юридичних питань  Осадчук Олена Вітольдівна  
5

В.о. старости

(Ягодинська внутрішня громада) 

Шемет Станіслав Фелінардович (04145)95378
6

В.о. старости

(Небізька внутрішня громада)

Омельчук Сергій Петрович (04145)67231
7

В.о. старости

(Кропивнянська внутрішня громада)

Кузьменко Микола Миколайович  
8

В.о. старости

(Фасівська внутрішня громада)

Мошківська Валентина Анатоліївна (04145)75231
ВІДДІЛ ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ
1 Начальник відділу земельних ресурсів  Гнітецький Олександр Миколайович (04145)95254
2 Спеціаліст землевпорядник І категорії 

Гаращук Олександр Петрович

(04145)95254
3 Спеціаліст землевпорядник І категорії  Боровський Владислав Олегович (04145)95254
ВІДДІЛ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ ТА ФІНАНСОВОЇ ЗВІТНОСТІ
1

Начальник відділу бухгалтерського обліку

та фінансової звітності-головний бухгалтер 

Цюпа Людмила Сигизмундівна (04145)95542
2 Спеціаліст бухгалтер ІІ категорії

Войналович Наталія Василівна

(04145)95462
3 Спеціаліст бухгалтер ІІ категорії

Одноворченко Наталія Вікторівна

(04145)95462
4 Спеціаліст бухгалтер ІІ категорії

Боброва Тамара Вікторівна

(04145)95462
ЗАГАЛЬНИЙ ВІДДІЛ
1 Начальник загального відділу Данильчук Людмила Анатоліївна  
2

Спеціаліст інформаційно-комп’ютерного

забезпечення 

Яремчук Олександр Віталійович  
3 Діловод Нікітіна Лілія Валеріївна (04145)95378
4 Діловод Бондар Алла Олександрівна (04145)67231
5 Діловод Сидоренко Оксана Григорівна  
6 Діловод Маркевич Валентина Миколаївна (04145)75231

РЕЄСТРАЦІЙНИЙ ВІДДІЛ 

1

Державний реєстратор

Антонюк Наталія Миколаївна 

(04145)95433
ВІДДІЛ ОСВІТИ, ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ТА СОЦІАЛЬНО-КУЛЬТУРНОЇ СФЕРИ
1

Начальник відділу освіти, охорони здоров'я

та соціально-культурної сфери

Магдич Людмила Анисимівна (04145)95100
2 Спеціаліст з питань соціального захисту населення Магдич Оксана Володимирівна (04145)95100
3 Спеціаліст з питань освіти Пашківська Олена Валеріївна (04145)95100
4 Спеціаліст культури, молоді та спорту Яндюк Тетяна Миколаївна (04145)95100
5 Діловод Свіцельська Юлія Миколаївна (04145)95100
6 В.о. головного бухгалтера Гриневич Жанна Олександрівна (04145)95100
7 Бухгалтер Седляр Віта Миколаївна (04145)95100
8 Бухгалтер Седляр Юлія Миколаївна (04145)95100